O společnosti

Eremiáš stavební s.r.o. je právnická osoba založená v lednu roku 2003. Společnost vznikla transformací z firmy fyzické osoby Jaroslav Eremiáš IČ: 10320962, která působila na trhu stavebních prací od roku 1994.

Naše společnost zajišťuje kompletní dodávky staveb nebo jejich částí. Předmětem činnosti jsou občanské, bytové a průmyslové stavby, rekonstrukce a opravy památkových objektů a fasád. Naše společnost se zaměřuje zejména na stavbu rodinných domů takzvaně na klíč nebo na stavbu jejich částí. Dnes tato činnost představuje významnou část ročně provedených staveb. Na přání zákazníka provádíme inženýrskou činnost a projekční práce.

Vlastními zaměstnanci zajišťujeme stavební část díla a na realizaci ostatních částí díla spolupracujeme s osvědčenými subdodavateli. Jejich odbornost a solidnost máme ověřenou dlouhodobou spoluprácí. Díky tomu jsme schopni dosahovat vysoké kvality provedených prací. Naši partneři

Cílem vedení naší společnosti a všech jejich zaměstnanců je maximální spokojenost zákazníka. Tomu je podřízena obchodní strategie společnosti „Proč stavět se společností Eremiáš stavební s.r.o.“ Jsme menší stavební společností schopnou pružně reagovat na požadavky zákazníka, klademe důraze na vysokou kvalitu provedených prací, za samozřejmé považujeme dodržení dohodnutých podmínek a termínů dokončení staveb. Výhodou naší společnosti je individuální přístup k zákazníkům.

Naše schopnosti nejlépe vyjadřují výsledky dosavadní činnosti a spokojení zákazníci.

Vstup pro zaměstnance | Mapa stránek